Skud Mladost Hamburg e.V.

 

Schriftwart /             Ljiljana Menckhoff  

Записничар:            menckhoff@skud-mladost-hamburg.de 

 

Kassenwart /             Branko Mraović     

Благајаник:              mraovic@skud-mladost-hamburg.de

      

Manager /                Vlado Vesovic  

Менађер:               vesovic@skud-mladost-hamburg.de

 

Kontrollorgan /         

Контролни орган:     

 

 

1. Beisitzer / Контролни орган:     Veroljub Panic   

                                                

2.Beisitzer / Контролни орган:        Denis Stroic 

 

                    Erweiterter Vorstand / Шира управа: 

 

3. Beisitzer /  Trainer                    Dragana Krnjaic / Bojan Glogovac 

    Tренер средње групе:            micic@skud-mladost-hamburg.de

 

4.Beisitzer /  Trainer                     Dragana Krnjajić /Bojan Glogovac 

   Tренер наших најмлађих:         krnjaic@skud-mladost-hamburg.de

 

 5.Beisitzer /  Trainer                   Bojan Glogovac   / Dragana Krnjaic                                      

    Тренер Међугрупе:                glogovac@skud-mladost-hamburg.de

 

6. Beisitzer / Jugendvertreter        

    Представник Омладине:          

 

7. Beisitzer / Trachtenwart           Milena Plakalovic   

    Одговорни за ношњу:           mplakalovic@skud-mladost-hamburg.de

 

           

               

 

Kassenprüfer / Kontrolori  kase: 

 

   

 Dejan Cerketa        cerketa@skud-mladost-hamburg.de

 Darko Prokić          prokic@skud-mladost-hamburg.de